Понеділок, 12.11.2018, 22:45
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Атестаційні матеріали

Характеристика вчителя біології

Характеристика  вчителя біології

____________  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів _______________районної

___________________________(П.І.Б.)

                                                                                  ______ року народження, освіта вища

                                                                                                         

___________ (П.І.Б. вчителя)  працює у __________________ ступенів на посаді вчителя біології з _____ року.

(Прізвище,  ініціали)  досконало володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями. Активно їх використовує та поширює у професійному середовищі. Володіє широким спектром стратегії навчання, вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроків біології та Захисту Вітчизни, активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів, вносить пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в школі.

Метою фахової діяльності педагога є формування системи знань з біології, необхідної для адекватного світосприймання та уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, опанування наукового стилю мислення, усвідомлення способів діяльності і ціннісних орієнтацій.

У процесі підготовки до уроків використовує можливості Інтернету, з якого черпає багато корисного і цікавого навчального матеріалу, який ефективно використовує на заняттях. Ефективність засвоєння навчального матеріалу забезпечує проведенням на уроках біологічних експериментів, дослідів, використання демонстрацій при поясненні якої-небудь теми. Для цього використовує сучасні навчально-інформаційні технології. Практикує різні форми навчальної діяльності: групову, фронтальну, індивідуальну, які здійснює в умовах колективної діяльності. Ефективно використовує методи активного навчання на різних етапах уроку: під час первинного оволодіння знаннями, їх закріплення та вдосконалення, формування вмінь та навичок.


(Прізвище,  ініціали)  забезпечує високу результативність, якість своєї праці. Переважна більшість її учнів навчається на високому та достатньому рівні навчальних досягнень. Вихованці вчителя постійно стають переможцями та призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Виховує в учнів повагу до природи рідного краю, контролює забезпечення здорових, безпечних умов навчання.

Проводить пропаганду екологічних знань серед батьків.

Бере активну участь у роботі шкільного методичного об’єднання вчителів довкілля та районного методичного об’єднання вчителів біології. Передає свій педагогічний досвід колегам через проведення відкритих уроків, семінарів, майстер класів.

Постійно вдосконалює свій професійний рівень, педагогічну майстерність.

Користується авторитетом серед працівників школи, учнів, батьків.  

«___» __________ р.

 

              Директор школи                                                    Ініціали, прізвище     

  З характеристикою ознайомилася                                  _______________

>� �a>�LNJp class=MsoNormal style='margin-left:35.4pt;text-align:justify'>  З характеристикою ознайомилася                           _______________

Категорія: Атестаційні матеріали | Додав: NataliyG (12.08.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 8417 | Теги: характеристика на педагогічного пра, Характеристика вчителя біології, атестаційні матеріали | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru