Понеділок, 12.11.2018, 22:45
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Атестаційні матеріали

Характеристика вчителя іноземної мови (англійської)

Характеристика

вчителя іноземної мови (англійської)  ___________________________________

___________________________(П.І.Б.)

                                                                                  ______ року народження, освіта вища

 

            ___________ (П.І.Б. вчителя)  працює у _______________________________ на посаді вчителя іноземної мови (англійської) з ______ року.

(Прізвище,  ініціали)  уміло використовує методи компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу на уроках англійської мови, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів, формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал.

Метою фахової діяльності педагога є формування стійкої мотивації до вивчення іноземної мови, формування мовленнєвої культури, творчих здібностей. Культури полеміки, критичного мислення, самостійного аналізу та оцінювання прочитаного.

Для її уроків характерною рисою є використання інтерактивних прийомів, форм навчальної діяльності учнів, що значно підвищує питому вагу самостійної роботи школярів, активізує їхню розумову і пізнавальну діяльність. Пріоритет надає комунікативно спрямованим завданням і вправам, які забезпечують оволодіння мовою як засобом спілкування. Поряд із цим не ігноруються мовні вправи, що сприяють засвоєнню нормативного мовлення фонетично, лексично і граматично. Широко практикує завдання, які вимагають самостійності, вміння учнів комбінувати матеріал залежно від потреб мовленнєвої ситуації. Вдало використовує ситуативні і тематичні малюнки та картини, кодограми, схеми, таблиці, роздатковий матеріал для парної та індивідуальної роботи. Добре поєднуються індивідуальні і колективні форми роботи, різні ігри.

Належну увагу приділяє позакласній роботі з предмету. Проводить роботу з обдарованими дітьми.

(Прізвище, ініціали)  досягла значних результатів у розв’язанні педагогічних завдань. У її учнів сформовані основні комунікативні вміння, вони вміють здійснювати усномовленнєве спілкування, розуміти зі слуху зміст автентичних текстів, здійснювати спілкування у письмовій формі. Готувала переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Постійно працює над підвищення свого фахового рівня, педагогічної майстерності. Бере активну участь у роботі районного методичного об’єднання вчителів англійської мови, вивчає сучасні інноваційні педагогічні технології та використовує їх у роботі.

Підтримує зв’язки з батьками.

Користується повагою серед учнів, батьків колег по роботі.

«___» __________ р.

 

Директор школи                                                      Ініціали, прізвище    

 

З характеристикою ознайомилася                         _______________

Категорія: Атестаційні матеріали | Додав: NataliyG (13.08.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 14971 | Теги: Характеристика вчителя іноземної мо, атестаціні матеріали | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru