Понеділок, 12.11.2018, 23:24
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Атестаційні матеріали

Характеристика вчителя трудового навчання

Характеристика

вчителя трудового навчання  __________________________________

___________________________(П.І.Б.)

                                                                                  _____ року народження, освіта вища

 

            ___________ (П.І.Б. вчителя)   працює у Великосорочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів на посаді вчителя трудового навчання з  _____ року.

            (Прізвище,  ініціали)  використовує у своїй роботі методи компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Мета фахової діяльності педагога полягає у формуванні технічно, технологічно освіченої особистості, виховання професійної адаптивності, готовності до неперервної професійної освіти, конкурентної боротьби на ринку праці, потреби ініціативно включатися в систему нових економічних відносин, у підприємницьку діяльність.

            У процесі вивчення нового матеріалу вчитель спрямовує роботу учнів на ґрунтовне і свідоме засвоєння програмового матеріалу, вчить учнів виділяти зі змісту виучуваного головне, належну увагу приділяє його багаторазовому повторенню та засвоєнню безпосередньо на уроці.

            Під час практичних робіт (Прізвище,  ініціали)  акцентує особливу увагу на вміння учнів користуватися різними видами конструкторсько-технологічної документації та іншими джерелами інформації, дотримання технічних вимог у процесі виконання робіт (якість виробу) умінні організувати робоче місце і підтримувати порядок на ньому в процесі роботи, рівні сформованості трудових прийомів і умінь виконувати  технологічні операції, дотримування правил безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог, дотриманні норм часу на виготовлення виробу, рівні самостійності у процесі організації й виконанні роботи, виявленні елементів творчості. Використання на уроках інструктивних та технологічних карт, виготовлених учителем, прискорює формування у дітей операційних та загальнотрудових умінь. Навчає їх працювати з технічною документацією.

            Переважна більшість учнів, яких навчає (Прізвище,  ініціали), має високий та достатній рівень навчальних досягнень.

            Контролює забезпечення здорових, безпечних умов навчання та праці. Підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань навчання, виховання їх дітей.

            Постійно вдосконалює свій професійний рівень, педагогічну майстерність. Впроваджує передовий педагогічний досвід.

            Бере активну участь  у роботі районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання. Проводить відкриті уроки, виступає з повідомленнями.

            Користується повагою серед колег, батьків, учнів.

«___» __________ р.

 

Директор школи                                                                 Ініціали, прізвище    

З характеристикою ознайомився                          _______________

Категорія: Атестаційні матеріали | Додав: NataliyG (13.08.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 12870 | Теги: Характеристика вчителя трудового на, атестаційні матеріали, Атестаційна характеристика | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru