Понеділок, 12.11.2018, 23:09
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Наказ про організацію та порядок проведення інструкцій і навчальної практики

НАКАЗ

 _________                                                         № ___

 

Про організацію та

порядок проведення

навчальних екскурсій

і навчальної практики

учнів школи та дотримання

техніки безпеки

під час їх проведення

  

      Згідно з листом Міністерства освіти і науки України №1/9 – 97 від 7.03.2001 «Про порядок проведення навчальних екскурсій та навчальної практики учнів загальноосвітніх навчальних закладів»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Відповідно до функціональних обов’язків призначити відповідальними за:

- організацію навчальних екскурсій в 1-3(4) класах – заступника директора школи з навчально – виховної роботи _________________________________ ;

      - організацію та проведення навчальних екскурсій та навчальної практики в 5 – 9, 10 класах – заступника директора школи з навчально – виховної роботи ______________________________ .

2.      Заступнику директора з навчально – виховної роботи:

            На засіданні методичних об’єднань учителів –  предметників до 15.04.200  р. обговорити зміст і форми організації навчальних екскурсій та навчальної практики  з урахуванням змісту навчальних програм та пробільності навчання. Мати на увазі , що години практики та екскурсій можна використовувати для виконання практичної частини навчальних програм з предметів навчального плану.

            Під час складання розкладу проведення навчальних екскурсій та навчальної практики проаналізувати доцільність і необхідність залучення учнів до різних видів суспільно корисної праці: посильної участі у благоустрої школи, поточному ремонті класних приміщень, шкільного майна, меблів і обладнання, реставрації книг, виготовленні наочних посібників тощо.

            Мати на увазі, що окремі види практичних занять (навчальні екскурсії, спостереження за природою, практичні роботи на місцевості, суспільно корисна праця тощо) можуть проводитися під час навчального року.

            Графік проведення навчальних екскурсій та навчальної практики подати директору школи для затвердження до 15.05.2009.

            Призначаючи вчителів керівниками практики, узгодити графік проведення екскурсій та практики із щорічним графіком відпусток педагогічного персоналу школи та розкладом проведення державної підсумкової атестації.

3.      Учителям – керівникам практики проводити оцінювання навчальної праці учнів за загальними критеріями оцінювання навчальних досягнень і враховувати ці результати під час виставлення підсумкових річних оцінок.

4.      Відповідальність за дотримання санітарно – гігієнічних норм і техніки безпеки під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики покласти на заступника директора школи з виховної роботи  ____________ .

  1. Заступнику директора школи з виховної роботи ____________________ :

            Провести інструктаж з учителями – керівниками практики та класними керівниками щодо дотримання санітарно – гігієнічних норм і техніки безпеки, зробити відповідні записи в журналі інструктажів.

            Перевірити якість і зміст інструктажів, проведених з учнями, наявність відповідних записів у класних журналах та журналах інструктажів.

6.      Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора школи з навчально – виховної роботи ___________________________________ .

 

Директор

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (12.09.2013)
Переглядів: 3821 | Теги: наказ про організацію та порядок пр | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru