Понеділок, 12.11.2018, 23:03
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Про організацію роботи з охорони праці

НАКАЗ

 ______________                                                     № ___

 

Про організацію роботи

з охорони праці у 200   / 200    н.р.

 

    На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 563 від 1 серпня 2001 року, «Положення про організацію охорони праці учасників навчально – виховного процесу в установах і закладах освіти», з метою забезпечення дотримання норм техніки безпеки

 

НАКАЗУЮ:

 

1.                 Створити службу охорони праці відповідно до Закону України «Про охорону праці»і Типового положення про службу охорони праці  у складі ____________.

2.                 Службі охорони праці:

            Організувати слухання на засіданнях ради школи звітів керівників структурних підрозділів щодо створення здорових і безпечних умов праці та проведення навчально – виховного процесу, здійснення заходів, передбачених колективною угодою з охорони праці.

            Проводити розслідування нещасних випадків , що сталися в ході навчально – виховного процесу, згідно з Положенням та своєчасно інформувати районний відділ освіти.

            Організувати проведення вступного інструктажу та його оформлення згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №563 від 1 серпня 2001 року.

            Організувати розробку інструкцій  щодо виконання небезпечних робіт, а також перегляд цих документів раз на три роки.

            Здійснювати контроль за забезпеченням відповідних категорій працівників школи спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

            Забезпечувати проведення обов’язкових періодичних медичних оглядів.

            Здійснювати постійний зв’язок із державними органами з метою запобігання травматизму учнів.

3.                 Заступнику директора з навчально – виховної роботи:

            Організувати виконання організаційно – технічних заходів із створення здорових і безпечних умов проведення навчальних занять в аудиторіях, кабінетах, лабораторіях, майстернях тощо.

            Контролювати наявність, збереження і використання навчального обладнання, приладів , хімічних реактивів під час навчально – виховного процесу відповідно до Типових переліків і норм, установлених чинним законодавством.

            Організувати навчання педагогічних працівників з питань безпеки життєдіяльності учнів.

            Забезпечити у своєму підрозділі проведення первинного інструктажу на робочому місці, повторного та позапланового інструктажів згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 563 від 1 серпня 2001 року.

            Здійснювати контроль за розробкою і періодичним переглядом (один раз на три роки)Інструкції з охорони праці в частині, що стосується виконання лабораторних робіт у навчальних кабінетах, майстернях тощо, за своєчасним проведенням інструктажів учнів.

4.                 Заступнику директора школи з виховної роботи  ____________________ .

            Здійснювати контроль за роботою зі створення відповідних умов для виконання санітарно – гігієнічних норм і вимог з охорони праці та пожежної безпеки під час проведення позакласних і позашкільних заходів, вжити необхідних заходів щодо її  поліпшення та нести за неї особисту відповідальність.

            контролювати діяльність керівників гуртків, спортивних секцій щодо проведення походів, подорожей, екскурсій, організації роботи трудових об, здійснення громадських робіт з метою створення безпечних і нешкідливих умов праці й відпочинку учнів, запобігання травматизму та нещасним випадкам, надавати їм практичну допомогу.

            Проводити навчання й інструктаж класних керівників, керівників гуртків, учителів та інших осіб, залучених до організації позакласної роботи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 563 від 1серпня 2001 року.

5.                 Заступнику директора з господарської роботи ____________________ .

            Забезпечити експлуатацію будівель, споруд і території відповідно до вимог, правил і норм з охорони праці та догляд за ними. Щокварталу складати акти про перевірку кріплення споруд.

            Забезпечити дотримання норм безпеки під час експлуатації виробничого, енергетичного, вентиляційного обладнання, машин , механізмів , котлів.

            Забезпечити правильність складування і збереження матеріальних цінностей, належний санітарно – гігієнічний стан побутових і допоміжних приміщень.

            Забезпечити дотримання норм протипожежної безпеки в будівлях і спорудах, стежити за наявністю та справністю засобів пожежегасіння.

            Організувати проведення замірів опору ізоляції електроустановок та електропроводки, заземлюючих пристроїв, вимірювань рівня освітлення, шуму, вібрації та радіації у приміщеннях школи.

            Розробити і один раз на три роки переглядати інструкції з охорони праці під час виконання конкретних робіт, брати участь у розробці колективної угоди з охорони праці.

6.                 Керівникам гуртків, секцій:

            Забезпечити належний стан робочих місць, обладнання, приладів, інструментів, спортивного спорядження тощо, не дозволяти учням працювати без відповідного спецодягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.

            Проводити з учнями інструктаж на заняттях з техніки безпеки з обов’язковою реєстрацією його в журналі встановленого зразка. Проводити з учнями профілактичну роботу з безпеки життєдіяльності.

7.                 Призначити відповідальними за забезпечення належного стану робочих місць, обладнання, приладів, інструменту таких працівників:

n  __________________________ у кабінеті фізики;

n  ___________________________ у кабінеті хімії;

n  _________________________ у кабінеті біології;

n  ___________________  у кабінеті інформатики;

n  _________________________ у спортивній залі;

n  _______________ у кабінеті трудового навчання.

8.                 Усім педагогічним працівникам школи:

            Провести на першому уроці навчального року з кожного предмету інструктаж учнів з техніки безпеки згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №563 від 1 серпня 2001 року з обов’язковою реєстрацією його в класному журналі перед записом про першу тему уроку.

            Протягом навчального року проводити необхідні інструктажі із реєстрацією у таких документах:

-   у класному журналі ( у разі проведення навчальних занять згідно із навчальним планом);

-   у журналі реєстрації інструктажів, який зберігається у кожному кабінеті ( у разі проведення позакласної та позашкільної роботи).

9.                 Наказ довести до відома всіх працівників під розпис.

 

Директор

З наказом ознайомлені: 

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (10.09.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 4301 | Коментарі: 1 | Теги: Наказ про організацію роботи з охор | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru