Субота, 20.10.2018, 00:52
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Про відповідальність за збереження життя і здоров’я учасників НВП у школі

НАКАЗ

 ________________                                               № _____

 

Про відповідальність

за збереження життя і

здоров’я учасників НВП у школі

 

 З метою забезпечення у школі безпечних умов для проведення уроків, позакласних та позашкільних заходів та реалізації Положення про охорону праці в установах Міністерства освіти і науки України

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Заступникам директора школи з навчально – виховної та адміністративно – господарської роботи:

            Організувати вивчення вчителями і технічним персоналом школи інструкції з техніки безпеки, у своїй практичній діяльності керуватися зазначеним вище Положенням.

            Щоденно контролювати виконання правил та інструкцій з техніки безпеки на кожному робочому місці.

2.      Відповідальними за створення здорових і безпечних умов здійснення навчально – виховного процесу, дотримання правил охорони праці , норм виробничої, пожежної та санітарної безпеки призначити заступників директора школи з навчально – виховної роботи  ______________________  та з адміністративно – господарської роботи ______________________ .

3.      Відповідальними за роботу зі створення здорових і безпечних умов для проведення позакласних та позашкільних заходів призначити заступників директора з виховної роботи _____________________ та з адміністративно – господарської роботи _________________________ .

4.      Відповідальними за створення здорових і безпечних умов під час організації роботи в кабінетах електронно – обчислювальної техніки призначити вчителя інформатики  _________________________ та заступника директора  з адміністративно – господарської роботи _________________________ .

5.      Відповідальним за організацію роботи з охорони праці, проведення заходів щодо запобігання травматизму та професійним захворюванням педагогічних працівників, дотримання норм  техніки безпеки під час експлуатації виробничого та енергетичного обладнання, машин і механізмів призначити заступника директора з адміністративно – господарської роботи _______________________ .

6.      Відповідальними за безпечний стан робочих місць, обладнання, приладів, інструментів, спортивного інвентарю призначити:

-         у кабінеті фізики ____________________;

-         у кабінеті біології ___________________;

-         у кабінеті хімії ______________________;

-         у спортивній залі ____________________;

-         у кабінеті трудового навчання _________.

7.      Відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час навчальних занять покласти на педагогічних працівників.

8.      Відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час перерв у приміщенні школи, спортивному майданчику, їдальні та на території школи покласти на чергових вчителів.

9.      Відповідальним за дотримання норм протипожежної безпеки в будівлях і спорудах, справність засобів пожежегасіння та укомплектованість ними школи призначити заступника директора з адміністративно – господарської роботи  _______________________. Доручити йому вести журнал обліку засобів пожежегасіння та забезпечення їх належного стану.

10.  Заступникам директора школи з навчально – виховної роботи ____________  та з адміністративно – господарської роботи __________:

            Спланувати навчання працівників з питань організації роботи з охорони життя та здоров’я учнів.

            Визначити порядок навчання учнів правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на вулиці та на воді, поводження з колючими і ріжучими предметами, вибуховими та отруйними речовинами, вогнепальною зброєю.

            Організувати розробку інструкцій з техніки безпеки для всіх видів обладнання та робіт під час занять у кабінетах фізики, хімії, біології, Захисту Вітчизни, інформатики, спортивній залі, майстернях, у кабінетах обслуговуючої праці.

            Вести журнал інструктажу на робочому місці у школі всіх ступенів.

            Забезпечити на першому уроці навчального року у кожному класі проведення інструктажу з техніки безпеки поведінки у навчальному кабінеті з відповідного предмету.

11.                   Заступнику директора школи з адміністративно – господарської роботи _________________________ :

            Затвердити інструкції з техніки безпеки для робітників і обслуговуючого персоналу всіх фахів із урахуванням конкретних умов праці.

            Вести журнал інструктажів на робочому місці кожного технічного працівника школи.

            Спільно з комісією з охорони праці профспілкового комітету підготувати перелік заходів з охорони праці для включення його до угоди на новий навчальний рік.

            Організувати своєчасне проходження медичного огляд усіма працівниками школи.

12.  Інструктаж учнів з техніки безпеки проводити відповідно до наказу про техніку безпеки з обов’язковою реєстрацією його у таких документах:

-                     у класних журналах  ( у разі проведення занять згідно з навчальним планом);

-                     у спеціальному журналі (у разі проведення позакласних та позашкільних заходів).

  1. Усьому колективу школи :

            Ретельно виконувати цей наказ і забезпечувати безпечне перебування учнів у школі та поза її межами.

            Про кожний нещасний випадок повідомляти директора школи.

14.                   Зміст цього наказу довести до відома всіх працівників школи.

 

 

Директор школи

З наказом ознайомлені: 

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (10.09.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 3975 | Теги: Наказ про відповідальність за збере | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru