Понеділок, 12.11.2018, 22:44
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Вказівка до ведення книги обліку і видачі свідоцтв та додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту

Додаток 9

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423

 

ВКАЗІВКИ

до ведення книги обліку і видачі свідоцтв та додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту

Книга обліку і видачі свідоцтв та додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту ведеться у кожному загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІ, І-Ш та ІІ-ІИ ступенів.

    У першій частині книги окремо обліковується кількість одержаних і виданих свідоцтв про базову загальну середню освіту з зазначенням їх номерів та додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту.

    Зіпсовані бланки додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту з зазначенням їх номерів здаються до районних (міських) відділів (управлінь) освіти, про що загаль ноосвітнім навчальним закладом у книзі робляться відповідні записи і ставиться підпис уповноваженої особи від управління освіти.

    Підставою для видачі свідоцтв про базову загальну середню освіту є рішення педагогіч ної ради загальноосвітнього навчального закладу та наказ директора; дата і номер прото колу проставляються у книзі.

    У другій частині книги записуються повні відомості про випускників, які закінчили за гальноосвітній навчальний заклад. Рік випуску учнів вказується посередині розгортай книги перед записами прізвищ, імен та по батькові учнів даного випуску.

    Запис про видачу дубліката свідоцтва про базову загальну середню освіту робиться в цій книзі під черговим номером, де у графах 6-44 включно робляться записи такого змісту:

     ''Дублікат замість загубленого оригіналу №                     виданого                                   (число)

     (місяць) 20             року, одержав (ла)                 (число)                        (місяць) 20            року",

а в стовпчику 2 вказується номер виданого дубліката.

    Запис про видачу свідоцтва про базову загальну середню освіту учням, які закінчили школу екстерном, заноситься в цю ж книгу з позначенням у графі "Рік вступу до даної школи" — "Екстерн".

    У кінці списку всіх осіб, які закінчили 9 класів у даному році, повинні бути підписи ди ректора школи та класного керівника, скріплені печаткою.

    Книга пронумеровується, прошнуровується і скріплюється підписами завідуючого (на чальника) районного (міського) відділу (управління) освіти та спеціаліста відділу і пе чаткою районного (міського) відділу освіти. Вона є документом суворої звітності відпо відно до Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закла дах (наказ Міністерства освіти і науки України № 240 від 23.06.2000 р.).

    Всі записи у книзі обліку і видачі свідоцтв та додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту повинні вестись чітко, охайно, кульковою ручкою. Виправлення в книзі підписується директором школи і скріплюється печаткою.

 

•  Термін зберігання цієї книги — 75 років.

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (25.07.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 2192 | Теги: Вказівка до ведення книги обліку і | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru