Понеділок, 12.11.2018, 22:45
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

ВКАЗІВКИ до ведення книги обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів про повну загальну середню освіту, Срібних і Золотих медалей

Додаток 10

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423

ВКАЗІВКИ

до ведення книги обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів про повну загальну середню освіту, Срібних і Золотих медалей

    Книга обліку і видачі атестатів та додатків про повну загальну середню освіту, Срібних і Золотих медалей ведеться в кожному загальноосвітньому навчальному закладі І-ІП, ІІ-ІП та Ш ступенів.

    У першій частині книги окремо обліковується кількість одержаних і виданих атестатів та бланків додатків про повну загальну середню освіту із зазначенням їх номерів звичайно го зразка і атестатів про повну загальну середню освіту особливого зразка для осіб, які закінчили школу зі Срібною або Золотою медаллю.

    Зіпсовані бланки додатків із зазначеними номерами здаються до районних (міських) від ділів (управлінь) освіти. Про здачу бланків додатків загальноосвітнім навчальним закла дом у книзі робляться відповідні записи і підпис завідуючого районним (міським) відді лом (управлінням) освіти або спеціаліста відділу.

    Підставою для видачі атестатів про повну загальну середню освіту є рішення педагогіч ної ради загальноосвітнього навчального закладу та наказ директора; дата і номер прото колу проставляються в книзі.

    У другій частині книги записуються дані про учнів, які закінчили загальноосвітній на вчальний заклад. Рік випуску учнів вказується посередині розгортай книги перед запи сами прізвищ, імен та по батькові учнів даного випуску.

    Реєстрація видачі дубліката атестата про повну загальну середню освіту робиться в цій же книзі під наступним номером, де графи 3-47 включно використовуються для запису такого тексту:

     "Дублікат замість загубленого оригіналу №                     виданий                                       числа

     місяця 20             року, одержав (ла)                  числа                       місяця 20           року'", а у

стовпчику 2 вказується номер виданого дубліката.

    Запис про видачу атестата про повну загальну середню освіту учням, які закінчили шко лу екстерном, заноситься в цю ж книгу з позначенням в графі "Рік вступу до даної шко ли" - "Екстерн".

    У кінці списку всіх учнів, які закінчили школу в даному році, повинні бути підписи ди ректора школи та класного керівника, скріплені печаткою.

    До третьої частини книги заносяться записи про видачу учням Срібних і Золотих меда лей. Рік вручення та вид медалей вказується посередині сторінки перед записами пріз вищ, імен та по батькові учнів даного випуску. Нагороджені особи розписуються про одержання медалей.

    Книга пронумеровується, прошнуровується і скріплюється підписами завідуючого (на чальника) районним (міським) відділом (управлінням) освіти, провідного спеціаліста відділу, директора школи і печатками районного (міського) відділу (управління) освіти і школи. Вона є документом суворої звітності відповідно до Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах (наказ Міністерства освіти і науки України № 240 від 23.06.2000 р.).

    Всі записи в книзі обліку і видачі атестатів та бланків додатків про повну загальну середню освіту, Золотих та Срібних медалей повинні вестись чітко, охайно, кульковою ручкою. У разі помилкового або неправильного запису він закреслюється, поряд ро биться правильний, який засвідчується підписом керівника навчального закладу та скріплюється печаткою внизу сторінки, на якій відбулося виправлення.

 

•  Термін зберігання цієї книги - 75 років.

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (25.07.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 2720 | Теги: Срібних і Золотих медалей, ВКАЗІВКИ до ведення книги обліку і | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru