Субота, 20.10.2018, 02:01
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Вказівки до ведення книги протоколів засідання педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу

Додаток 14

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423

 

ВКАЗІВКИ

до ведення книги протоколів засідання педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу

 

    Відповідно до Інструкції з ведення ділової документації в загальноосвітніх навчальних закладах книга протоколів педагогічної ради ведеться в кожному загальноосвітньому навчальному закладі незалежно від підпорядкування, типу та форм власності.

    Книга повніша бути пронумерована, прошнурована, підписана керівником і скріплена печаткою загальноосвітнього навчального закладу.

    До книги записуються протоколи всіх засідань педагогічної ради.

    У кожному протоколі зазначається номер і дата засідання. Протоколи засідань педагогіч ної ради нумеруються порядковими номерами, починаючи з початку навчального року. На початку протоколу зазначаються кількість присутніх (відсутніх, вказати прізвища та ініціали) і порядок денний засідання. Далі йде короткий, але чіткий і вичерпний зміст пи тання, що обговорюється, стислий виклад виступів осіб, які брали участь у обговоренні.

    3 кожного питання, що обговорюється на засіданнях педагогічної ради, приймається рі шення, яке записується до протоколу. Рішення повинно формулюватись чітко і конкрет но, із визначенням термінів виконання завдань і осіб, відповідальних за це.

    Протоколи засідань педагогічної ради підписуються головою і секретарем.

    Всі записи в книзі повинні вестись чітко, охайно, кульковою ручкою. В окремих ви падках, як виняток, виправлення в книзі підписується директором школи і скріпляється печаткою.

    У разі виконання запису протоколів засідання педагогічної ради машинописним спо собом або за допомогою комп'ютера, аркуші із записами нумеруються підписуються директором школи і скріплюються печаткою. У кінці року всі аркуші прошнуровують ся, підписуються директором загальноосвітнього навчального закладу та скріплюються печаткою.

    Книга протоколів зберігається у голови педагогічної ради - директора загальноосвіт нього навчального закладу, а після закінчення — в шкільному архіві. Термін зберігання книги протоколів засідання педагогічної ради 25 років. Під час здачі (приймання) загаль ноосвітнього навчального закладу книга протоколів засідань педагогічної ради переда ється по акту.

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (25.07.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 4146 | Теги: Вказівки до ведення книги протоколі | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru