Середа, 21.08.2019, 08:17
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Аналітичні накази

Про стан викладання і рівень знань учнів з української мови в 3-х класах

Про стан викладання і рівень знань учнів з

української мови в 3-х класах

                Згідно з планом роботи школи заступником директора вивчався стан викладання та рівень знань учнів з української мови в 3-х класах.

                Були відвідані уроки та проведені зрізи знань. Це дало можливість  проаналізувати діяльність учнів на уроках перевірити якість знань та рівень їх умінь і навичок.

             Відвідані уроки показали, що вчителі 3-х класів (_____________) працюють за типовими навчальними програмами і згідно з              Державними стандартами початкової загальної освіти на науковій основі дають учням міцні знання.

                Забезпечують розвиток, удосконалюють уміння і навичок усного мовлення; навчають дітей читати і писати, формують певне коло знань про мову і мовні уміння. У процесі початкового навчання української мови поглиблюють уявлення школярів про навколишній світ, розвивають їхнє  образне і логічне мислення.

                Учителі мають високий рівень педагогічної майстерності, добре володіють методикою викладання та широко застосовують сучасні педагогічні технології.

                Учителька __________ має високий рівень науково-теоретичної підготовки, досконало володіє методикою навчання. У своїй роботі використовує ефективні форми і методи роботи, вдало впроваджує інтерактивні технології,  навчальний матеріал викладає цікаво, емоційно. Вчителька спонукає дітей до самостійного  творчого мислення, завжди в пошуку новизни та сучасності  у викладанні. Максимально активізує розумову діяльність, розвиває пам'ять, логічне мислення. При вивченні теми «Числівник»» їй у пригоді стає методичний посібник «Цікаві вправи до тем «Числівник», розробки уроків теми «Числівник», особисто виданий.

                __________  вдало використовує форми і методи, які  актвізують розумову діяльність учнів. Її уроки завжди цікаві, змістовні, відзначаються добре продуманою побудовою, емоційністю. На уроці вчителька розвиває спостережливість, зорову пам’ять, увагу, уяву та логічне мислення. Поряд з класно-узагальнюючою системою застосовує роботу в групах за вибором та інтересами. Вчителька вважає, що ця форма унікальна, бо в таких групах у дітей є  можливості виконувати багато ролей (вони і лідери, і слухачі, і коментатори)

                _______________ вміло  організовує роботу дітей. Навчально-пізнавальну діяльність будує у такій послідовності: цікаво-знаю-вмію. Саме ж навчання робить не простішим, а зрозумілішим, намагаючись будувати уроки так, щоб кожен учень почувався дослідником, який самостійно здобуває знання, мав змогу зіставляти, порівнювати, шукати і знаходити істину, доводить висунуті гіпотези під час спілкування зі своїми однокласниками та з учителем; вчить дітей аналізувати свої відповіді, оцінювати їх. Вчителька спонукає своїх вихованців фантазувати, вигадувати. ____________ переконалася, що творча праця на уроці сприяє свідомому і міцному  засвоєнню виучуваного матеріалу.

                Вчителі _______________ мало уваги приділяють роботі з сильними дітьми, та учням, які мають низький рівень навчальних досягнень.

                Виходячи з вищезазначеного,

Н А К А З У Ю :

  1. Відмітити клопітку роботу вчителів ____________ у навчанні учнів української мови
  2. Вчителям у своїй роботі більше уваги приділяти роботі з обдарованими дітьми та з дітьми, які мають низький рівень навчальних досягнень.

                                                                        Постійно.

  1. З метою подальшого вдосконалення методики викладання, якості знань, практичних умінь і навичок учнів з української мови зобов’язати вчителів

__________________  підготувати і провести відкриті уроки.

  1. Керівнику м/о проаналізувати стан викладання української мови на засіданні м/о.
  2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора
З наказом ознайомлена:
Категорія: Аналітичні накази | Додав: NataliyG (24.07.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 3474 | Теги: початкові класи, наказ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru