Середа, 21.08.2019, 08:19
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Вказівка до ведення журналу обліку пропущених і замінених уроків

Додаток 12

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423

 

ВКАЗІВКИ

до ведення журналу обліку пропущених

і замінених уроків

    Журнал обліку пропущених і замінених уроків ведеться в кожному загальноосвітньо му навчальному закладі. Записи ведуться заступником директора з навчальної роботи (директором) загальноосвітнього навчального закладу, який несе повну відповідальність за своєчасність і достовірність відповідних записів.

    До журналу вносяться відомості про пропущені й замінені уроки. Записи вносяться тіль ки на підставі належно оформлених документів (наказів по загальноосвітньому навчаль ному закладу, лікарняних листів, записів у класних журналах тощо). Кількість замінених уроків має обов'язково збігатися з відповідним обліком у класних журналах проведених вчителями уроків.

    Вчитель, який проводив урок у порядку заміни, розписується про це в журналі.

    Записи повинні відповідати записам у табелі обліку використання робочого часу і підра хунку заробітку (ф. № 421 - МЕХ), що подається до бухгалтерії для нарахування заро бітної платні.

    Всі записи в журналі обліку пропущених і замінених уроків повинні вестись чітко, охайно, кульковою ручкою. В окремих випадках, як виняток, виправлення в журналі під писується директором школи і скріплюється печаткою.

    Згідно з Інструкцією з ведення ділової документації в загальноосвітніх навчальних закладах (наказ Міністерства освіти і науки України № 240 від 23.06.2000 р.) журнал обліку пропущених і замінених уроків зберігається в архіві школи протягом 5-ти років.

 

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (25.07.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 2252 | Теги: Вказівка до ведення журналу обліку | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru