Середа, 21.08.2019, 09:17
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Вказівки до ведення журналу групи продовженого дня

Додаток 13

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423

 

ВКАЗІВКИ

до ведення журналу групи продовженого дня

    Журнал ведеться у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, які мають групи продо вженого дня.

    У залежності від складу групи, журнал позначається: групи з учнів одного класу — додаванням його назви (наприклад, "1-А класу"), зведеної - перерахуванням класів (наприклад, "1-А, 1-Б класів, ІІ-ІП класів").

    Директор загальноосвітнього навчального закладу та його заступник з навчально-виховної роботи зобов'язані систематично здійснювати контроль за правильністю ведення журналу та забезпечити його зберігання.

    Журнал розраховано на один навчальний рік. Ведення в ньому відповідних записів є обов'язковим для вихователів, керівників гуртків, вчителів, які працюють у групах про довженого дня.

    Режим групи продовженого дня записується до журналу після затвердження його дирек тором загальноосвітнього навчального закладу.

    Вихователь групи продовженого дня записує до журналу відомості про вихователів, вчи телів, керівників гуртків.

    Розділ "Відомості про учнів групи" заповнює вихователь протягом перших 15 днів навчального року.

    До журналу дозволяється вносити прізвища учнів, зарахування яких до групи оформле но наказом директора загальноосвітнього навчального закладу.

    Якщо учень (учениця) переста(в/ла) відвідувати групу продовженого дня і його (її) вибуття оформлено наказом директора загальноосвітнього навчального закладу, тоді до графи "Дата вибуття" слід вписати число та місяць відрахування учня (учениці) з гру пи. Якщо учень (учениця) поча(в/ла) відвідувати групу протягом року, прізвище його (її) заноситься до журналу в кінці списку.

    Графи розділу "Показники здоров'я учнів" заповнюються вихователем за участю шкіль ного медичного працівника.

    У розділі "Відвідування групи учнями" враховуються пропущені вихованцями дні про тягом усього навчального року.

    Над вертикальними графами в цьому розділі слід проставляти місяць та число роботи групи. На кожен день відведена одна графа. В одній клітинці позначається причина від сутності учня (учениці) в групі буквами: "н" - відсутній(ня), "хв" - хворіє.

    У розділі "Облік роботи" щоденно записуються відомості про самопідготовку, виховні заходи, прогулянки.

    Графа "Відомості про самопідготовку" призначена для запису, з яких предметів викону вали учні завдання під час самопідготовки.

    У графі "Короткий запис виховних заходів" записуються теми проведених екскурсій, бесід, переглянутих фільмів тощо. В окремих випадках указується місце проведення заходів. Наприклад, "Екскурсія в зоопарк".

    Графа "Час проведення і зміст спортивної години, прогулянки" призначена для обліку різних видів рухової активності учнів на відкритому повітрі.

    У розділі "Відомості про зайнятість учнів групи в позакласних і позашкільних заходах" у відповідних графах указується назва гуртків, секцій, клубів, місце і години за нять у визначений день тижня, дата початку і припинення участі учнів у роботі гуртка на підставі заяви батьків або осіб, які їх заміняють.

    Усі записи в журналі повинні вестись чітко, охайно, кульковою ручкою.

Журнал зберігається в архіві школи 5 років, згідно з Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.06.2000 р. № 240).

 

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (25.07.2013) | Автор: Глюз Наталії
Переглядів: 5051 | Коментарі: 1 | Теги: Вказівки до ведення журналу групи п | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru