Середа, 21.08.2019, 08:44
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Атестаційні матеріали

Характеристика вчителя фізичної культури

Характеристика

вчителя фізичної культури  __________________________________

______________________________

                                                                                  ______ року народження, освіта вища

 

            ___________ (П.І.Б. вчителя)  працював у Великосорочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів у _______ роках, потім перебував на інших посадах, повернувся на роботу у Великосорочинську ЗОШ І-ІІІ ступенів у ______  році.

            За час роботи в школі (Прізвище,  ініціали)  зарекомендував себе, як досвідчений педагог. У повсякденній роботі вчитель на високому рівні володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює серед колег по роботі. Застосовує нестандартні форми проведення уроку, активно впроваджує форми й методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів.

            Метою фахової діяльності педагога є формування  основи для забезпечення й усебічного розвитку здоров’я учнів; підвищення  рівня фізичної підготовленості; формування й поліпшення основних життєво важливих рухових навичок, умінь та пов’язаних з ними знань; підготовка до активної участі в забезпеченні повноцінного тривалого життя в природних, техногенних та соціальних умовах, які постійно змінюються.

            На уроках фізичної культури (Прізвище,  ініціали)  забезпечує інтенсивний розвиток в учнів основних рухових якостей з урахуванням сенситивних періодів розвитку дітей шкільного віку. Заняття характеризуються високою щільністю, реалізацією принципів індивідуалізації та диференціалізації навчання. Підводячи підсумки частини чи цілого уроку, вчитель практикує використання методу розбору, який у старших класах має колективний характер. Вміло проводить дозування фізичних навантажень. При цьому застосовуються  різні засоби-повідомлення теоретичних знань в інтервалі відпочинку, зміна діяльності тощо.

            Забезпечує високу результативність, якість своєї роботи. Його учні мають оцінки високого та достатнього рівня навчальних досягнень, виконують вікові нормативи.

            (Прізвище,  ініціали)  проводить заняття секції футболу, організовує в школі різноманітні спортивні змагання. Команди школи - юнаків та дівчат з футболу, міні-футболу були переможцями та призерами районних турнірів, брали участь у зональних змаганнях першості Полтавської області серед школярів.

            Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів. Пропагує здоровий спосіб життя. Проводить консультації для батьків профілактично-здорового значення.

            Бере активну участь у роботі районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури. Проводить відкриті уроки. Передає досвід молодим колегам.

           

«___» ____________ р.

 

            Директор школи                                                      Ініціали, прізвище

 

З характеристикою ознайомився                          _______________

Категорія: Атестаційні матеріали | Додав: NataliyG (13.08.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 18394 | Теги: характеристика вчителя фізичної кул, атестаційні матеріали, Атестаційна характеристика | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru