На думку експертів, у нових державних стандартах освіти не ставиться за мету сформувати у дітей фундаментальні знання про Україну, її історію, культуру і традиції.
Важко собі уявити сучасного доповідача без презентації. Сьогодні існують готові шаблони створені працівниками методичних комісії, відділів освіти, адміністраторів для представлення власного досвіду, висвітлення окремих пунктів роботи тощо. Розроблено і систематизовано вимоги до презентацій. Презентаційний матеріал є повсякденною і буденною річчю в якійсь мірі «заїждженою» і одноманітною. Багато людей оволоділи мистецтвом створювати презентації: майстерно підбирають фон, переходи між слайдами, анімаційні ефекти; створюють тести, використовують звуки, створюють свої анімації тощо. Однак бути унікальним за допомогою слайдової презентації дуже важко: сьогодні для цього треба досконало володіти Microsoft Office, що майже неможливо, і мати унікальну фантазію.
Як свідчать результати опитування, проведеного Інститутом Горшеніна, половина українців вважає, що нашим учням потрібна шкільна форма. Більшість висловила думку, що кожній школі потрібна своя форма, меншість - що потрібна єдина форма для усіх шкіл країни. Кореспондент "ВЗ” вирішила поцікавитися, що з цього приводу думають вчителі, батьки, психологи, дизайнери одягу.
За часи незалежності кількість вищих учбових закладів в Україні рекордно зросла. Не рідко новоспечені спеціалісти не тільки зовсім некомпетентні, а ще мають дивний запис у своєму дипломі.
Я закінчувала Львівський НУ ім. І.Франка, завжди вважала цей заклад гідним того, щоб називатися вищим навчальним закладом. Навчання для мене було сп
... Читати далі »