Середа, 21.08.2019, 09:19
Вітаю Вас Гість

Головна » Статті » Документація » Накази

Вказівки до ведення особових справ

 

Додаток 5

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423

 

ВКАЗІВКИ

до ведення особової справи

    Особова справа учня ведеться в кожному загальноосвітньому навчальному закладі і на кожного учня з моменту вступу його до школи та до її закінчення згідно з Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах (наказ Міністерства освіти і науки України № 240 від 23.06.2000 р.) та наказу "Про затвердження Інструкції про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти усіх типів та форм власності (наказ МОН України № 319 від 14.04.2008 р.)".

    Особова справа має номер, що відповідає номеру в алфавітній книзі запису учнів (наприклад, № В/13 - означає, що учень записаний до алфавітної книги на букву "В" під № 13).

    Особові справи учнів ведуться класними керівниками І—IV та У-ХІ класів. Записи в осо бовій справі необхідно вести чітко, охайно, кульковою ручкою.

    У пункті IX зазначаються додаткові відомості щодо зайнятості учня (учениці) в позаурочний час.

    Відомості про учня (ученицю) (заява батьків або осіб, які їх замінюють, копія свідоцтва про народження тощо) зберігаються в конверті на третій сторінці обкладинки власне особової справи.

    У разі вибуття учня (учениці) із загальноосвітнього навчального закладу особова справа видається на підставі письмової заяви батьків або осіб, які замінюють їх, з відміткою про це в алфавітній книзі (графа 25).

 

• Після закінчення загальноосвітнього навчального закладу особова справа учня (учениці) зберігається в архіві школи 5 років.

Категорія: Накази | Додав: NataliyG (24.07.2013) | Автор: Наталія Глюз
Переглядів: 3929 | Теги: Вказівки до ведення особових справ | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Сокальський РМК

Двірцівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru